Визначили кращих за професіями

Розмір шрифту

Виконавчий комітет міської ради, розглянувши подання трудових колективів підприємств, установ, організацій міста Хмельницького, відділів та управлінь міськвиконкому ухвалив рішення „Про відзначення кращих за професіями працівників міста Хмельницького у 2011 році”. Аналогічні рішення щорічно приймаються в рамках підготовки до проведення Дня міста Хмельницького.

 

Відповідно до зазначеного документа кращими за професіями у 2011 році визнано наступних працівників підприємств, установ та організацій міста:

 

- майора міліції Момота Сергія Миколайовича – заступника начальника сектору дільничних інспекторів міліції Південно-Західного відділу міліції Хмельницького міського відділу управління МВС України в Хмельницькій області в номінації “Кращий дільничний інспектор”;

-    старшого сержанта служби цивільного захисту Довганюка Олега Олександровича – старшого пожежного 1-ої самостійної державної пожежної частини м. Хмельницький Хмельницького міського управління Управління Міністерства з питань надзвичайних ситуацій України в Хмельницькій області в номінації “Кращий працівник пожежної охорони міста”;

-    Пелюха Віктора Антоновича – електрозварювальника комунального підприємства “Хмельницькбудзамовник” в номінації “Кращий будівельник”;

- Панасюка Віктора Матвійовича – заступника голови правління Хмельницької обласної організації Національної спілки архітекторів України в номінації “Кращий архітектор”;

-      Конарського Фелікса Болеславовича – оператора котельні району теплових мереж №2 міського комунального підприємства “Хмельницьктеплокомуненерго” в номінації “Кращий машиніст котельні”;

-    Коломієць Олену Станіславівну – озеленювача дільниці озеленення комунального підприємства із зеленого будівництва та благоустрою міста в номінації “Кращий озеленювач”;

-    Машкова Геннадія Михайловича – машиніста бульдозера комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг в номінації “Кращий дорожній працівник”;

-      Трута Василя Олександровича – водія Хмельницького комунального підприємства „Спецкомунтранс” в номінації “Кращий працівник із санітарної очистки”;

-    Ковальчук Валентину Степанівну – двірника житлово-експлуатаційної контори №1 в номінації “Кращий двірник”;

-    Бойчука Олега Петровича – монтажника внутрішніх сантехнічних систем та обладнання житлово-експлуатаційної контори №1 в номінації “Кращий слюсар житлово-експлуатаційної контори”;

-     Крикливого Олега Цезаровича – електромонтера з експлуатації розподільчих мереж Хмельницького міського району електричних мереж ПАТ “Хмельницькобленерго” в номінації “Кращий електрослюсар”;

-      Яремчука Олександра Михайловича – слюсаря аварійно-відновлювальних робіт служби каналізаційних мереж міського комунального підприємства “Хмельницькводоканал” в номінації “Кращий слюсар водопровідно-каналізаційного господарства”;

-      Михальченка Сергія Вікторовича – слюсаря з експлуатації та ремонту газового устаткування служби підземних газопроводів публічного акціонерного товариства  по газопостачанню та газифікації “Хмельницькгаз” в номінації “Кращий газослюсар”;

-     Маланяка Віталія Ігоровича – начальника Цеху технічної експлуатації станційних споруд Центру телекомунікаційних послуг Хмельницької філії публічного акціонерного товариства “Укртелеком” в номінації “Кращий зв’язківець”;

-    Крушинського Вадима Вікторовича – старшого тренера-викладача відділення легкої атлетики обласного центру фізичного виховання учнівської молоді в номінації “Кращий тренер”;

-      Ващука Володимира Андрійовича – директора приватного впроваджувального науково-виробничого підприємства “Укрекспо-процес” в номінації “Кращий підприємець”;

- Струсевич Олесю Миколаївну – продавця торгового центру “Таврія” Хмельницької філії приватного підприємства “Таврія Плюс” в номінації “Кращий продавець”;

-      Халамана Бориса Петровича – директора приватного науково-виробничого підприємства “Корпускула” в номінації “Кращий промисловець”;

- Баржизевську Нілу Михайлівну – майстра-пекаря товариства з обмеженою відповідальністю “Стіомі-Холдінг” в номінації “Кращий хлібопекар”;

-      Мельничук Тетяну Василівну – кухаря IV розряду кафе “Театральне” товариства з обмеженою відповідальністю кафе “Театральне” в номінації “Кращий кухар”;

-      Стриєшин Ларису Михайлівну – лікаря–кардіолога Хмельницької міської лікарні в номінації “Кращий лікар”;

-     Петрину Володимира Івановича – головного балетмейстера Хмельницького міського будинку культури, керівника народного аматорського ансамблю танцю “Веселка” в номінації “Кращий працівник культури”;

-      Гулько Олесю Віталіївну – вчителя початкових класів навчально-виховного комплексу № 4 м.Хмельницького в номінації “Кращий вчитель”;

-      Сніцаренко Раїсу Дмитрівну – вихователя Хмельницького дошкільного навчального закладу №29 “Ранкова зірка” в номінації “Кращий вихователь дошкільного виховного закладу”;

-      Вербову Тетяну Василівну – водія пасажирського тролейбуса Хмельницького комунального підприємства “Електротранс” в номінації “Кращий водій громадського транспорту”;

- Барончук Тетяну Володимирівну – соціального робітника міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в номінації “Кращий працівник соціальної сфери”.

Урочисте нагородження Почесними грамотами та вручення цінних подарунків кращим за професіями працівникам міста Хмельницького у 2011 році традиційно відбуватиметься у вересні, на стадіоні "Поділля", під час святкового дійства, присвяченого Дню міста Хмельницького.

web-chitalka.com